Thalia Sodi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

výsledky 1. kola a 2.kolo - s kým bude duet?

5 posters

Goto down

Nový singel bude s akým umelcom a v akom stýle?

výsledky 1. kola a 2.kolo - s kým bude duet? I_vote_lcap13%výsledky 1. kola a 2.kolo - s kým bude duet? I_vote_rcap 13% 
[ 1 ]
výsledky 1. kola a 2.kolo - s kým bude duet? I_vote_lcap38%výsledky 1. kola a 2.kolo - s kým bude duet? I_vote_rcap 38% 
[ 3 ]
výsledky 1. kola a 2.kolo - s kým bude duet? I_vote_lcap0%výsledky 1. kola a 2.kolo - s kým bude duet? I_vote_rcap 0% 
[ 0 ]
výsledky 1. kola a 2.kolo - s kým bude duet? I_vote_lcap25%výsledky 1. kola a 2.kolo - s kým bude duet? I_vote_rcap 25% 
[ 2 ]
výsledky 1. kola a 2.kolo - s kým bude duet? I_vote_lcap13%výsledky 1. kola a 2.kolo - s kým bude duet? I_vote_rcap 13% 
[ 1 ]
výsledky 1. kola a 2.kolo - s kým bude duet? I_vote_lcap13%výsledky 1. kola a 2.kolo - s kým bude duet? I_vote_rcap 13% 
[ 1 ]
výsledky 1. kola a 2.kolo - s kým bude duet? I_vote_lcap0%výsledky 1. kola a 2.kolo - s kým bude duet? I_vote_rcap 0% 
[ 0 ]
výsledky 1. kola a 2.kolo - s kým bude duet? I_vote_lcap0%výsledky 1. kola a 2.kolo - s kým bude duet? I_vote_rcap 0% 
[ 0 ]
 
Celkem hlasů : 8
 
 
Poll closed

výsledky 1. kola a 2.kolo - s kým bude duet? Empty výsledky 1. kola a 2.kolo - s kým bude duet?

Příspěvek  tee1-bee1 Sat Jan 26, 2008 9:18 pm

66% hlasujúcich hlasovalo za to, že nový singel Thalíe bude anglický a 33% za to, ze bude spanielsky....takže podľa nás bude nový singel Thalíe anglický

v druhom kole budeme hlasovat o tom ci pôjde o speváka alebo speváčku a súčastne či pojde o latinského alebo anglického resp. amerického umelca a ci nový singel bude balada alebo tanecny hit....

tak prosim hlasujte aj tento raz....dik moc

mozete si vybrat aj viac mozností

tee1-bee1
Thalia's huge fan
Thalia's huge fan

Poeet p?íspivku : 485
Age : 36
Bydliště : Slovensko, Nitra
Nej písnička : Isla para dos/ No me ensenaste (salsa verzion)
Nej klip : Tú y yo/ Amor a la mexicana
Registration date : 28. 08. 07

Návrat nahoru Goto down

výsledky 1. kola a 2.kolo - s kým bude duet? Empty Re: výsledky 1. kola a 2.kolo - s kým bude duet?

Příspěvek  ThaliaSodi11 Sat Jan 26, 2008 11:55 pm

No jak už víte, jinak než pro španělský jsem hlasovat nemohla :-) a volila jsem dále variantu muž a to buď taneční nebo balada. Nevím ale, co bych raději :-)
ThaliaSodi11
ThaliaSodi11
Thalia's huge fan
Thalia's huge fan

Poeet p?íspivku : 289
Age : 45
Nej písnička : Cómo / Cosiéndome el corazón
Nej klip : Amar sin ser amada // Cantando por un sueno
Registration date : 01. 09. 07

Návrat nahoru Goto down

výsledky 1. kola a 2.kolo - s kým bude duet? Empty Re: výsledky 1. kola a 2.kolo - s kým bude duet?

Příspěvek  Pablo Sun Jan 27, 2008 2:18 am

Já hlasoval pro anglický, muž, balada.
Pablo
Pablo
Thalia's huge fan
Thalia's huge fan

Poeet p?íspivku : 391
Age : 35
Bydliště : Uh. hradiště
Nej písnička : Těžký to výběr, ale zrovna asi Arassando
Nej klip : Cantando por un sueňo
Registration date : 03. 09. 07

http://psychoworld.wz.cz

Návrat nahoru Goto down

výsledky 1. kola a 2.kolo - s kým bude duet? Empty Re: výsledky 1. kola a 2.kolo - s kým bude duet?

Příspěvek  Balleza! Tue Feb 17, 2009 1:03 pm

Španělský muž/Taneční. To by se mi asi líbilo nejvíce. Třeba kdyby Thalía něco nového nazpívala s Ricky Martinem, to by byla pro mě bomba Rofl
Balleza!
Balleza!
I'm advanced
I'm advanced

Poeet p?íspivku : 63
Age : 33
Bydliště : ČR
Nej písnička : Cantando Por Un Sueno, Isla Para Dos
Nej klip : Amor A La Mexicana
Registration date : 09. 07. 08

http://ladyt.blog.cz/

Návrat nahoru Goto down

výsledky 1. kola a 2.kolo - s kým bude duet? Empty Re: výsledky 1. kola a 2.kolo - s kým bude duet?

Příspěvek  GabriEla Tue Feb 24, 2009 9:45 pm

Už sa nedá hlasovať? Lebo nešlo mi zahlasovať. Hlasovala by som za Španielský/žena/balada alebo tanečný ale singel by mohol byť aj anglický len hlavne, aby bol so ženou, čiže s nejakou speváčkou. Lebo Thalia už s mužmi spievala, tak teraz by sa mi viac hodil duet so ženou.
Raz som čítala, že Thalia by mala mať duet s Jennifer Lopez alebo také niečo. Možno aj to by bol dobrý duet si myslím. Ale pre mňa by to mohla byť hocijaká speváčka len by musela mať aspoň spolovice taký hlas ako Thalia.
music
GabriEla
GabriEla
I'm true fan of Thalia
I'm true fan of Thalia

Poeet p?íspivku : 190
Age : 33
Bydliště : Slovensko
Nej písnička : Jednoducho všetky od Thalie! Napr. Es Tu Amor, Un Alma Sentenciada..........
Nej klip : Všetky :-)))
Registration date : 16. 11. 08

Návrat nahoru Goto down

výsledky 1. kola a 2.kolo - s kým bude duet? Empty Re: výsledky 1. kola a 2.kolo - s kým bude duet?

Příspěvek  Balleza! Wed Feb 25, 2009 5:09 pm

To je pravda, s J.Lo by mohl být zajímavý duet. Také by se mi to líbilo. muhehee
Balleza!
Balleza!
I'm advanced
I'm advanced

Poeet p?íspivku : 63
Age : 33
Bydliště : ČR
Nej písnička : Cantando Por Un Sueno, Isla Para Dos
Nej klip : Amor A La Mexicana
Registration date : 09. 07. 08

http://ladyt.blog.cz/

Návrat nahoru Goto down

výsledky 1. kola a 2.kolo - s kým bude duet? Empty Re: výsledky 1. kola a 2.kolo - s kým bude duet?

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru